Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lektvary

28. 4. 2008

 Magické lektvary a koupele

Nápoj lásky

Potřeby: 5 dílů růžových okvětních plátků, 1 díl hřebíčku, 1 díl muškátového oříšku, 1 díl levandule, 1 díl zázvoru

Postup: Připravuje se obvyklým způsobem nejlépe do hliněného hrnku. Louhovat se má nechat pár 5 - 10 minut. Tato směs se buď přidává do čaje nebo se pije samostatně pro zvýšení vášně.

 

Lektvar lásky

Potřeby: 3 lžičky skořice, 3 lžičky zázvoru, 1 kousek vanilkového lusku, 2 šálky červeného vína, 2 lžičky rebarborové šťávy (není povinná)

Postup: Vanilkový lusk podél rozřízněte. Přidejte bylinky spolu s luskem do červeného vína. Přidejte dvě lžičky rebarborové šťávy ( pokud ji máte ) a nechte 3 dny odstát. Potom podávejte.

 

Odvar jasnovidnosti

Potřeby: 1 díl skořice, 3 díly růžových okvětních plátků, 1 díl muškátového oříšku, 1 díl vavřínu, 1 díl pelyňku černobýlu

Postup: Vložte do čajové konvice, zalijte vroucí vodou, nechte pár minut louhovat. Pak vdechujte páru, představujte si jak mystická vůně otvírá psychické vědomí.

 

Nápoj vášně

Potřeby:1 špetka rozmarýnu, 2 špetky tymiánu, 2 lžíce černého čaje, 1 špetka koriandru, 3 čerstvé mátové lístky (nebo 1/2 lžíce sušených), 5 čerstvých okvětních poupat (nebo 1 lžíce sušených), 1 lžíce citronové kůry, 3 špetky muškátového oříšku, 3 kousky pomerančové kůry

Postup: Všechny ingredience vložte do konvice zalejte vše 3-mi hrnky převařené vroucí vody .Louhovat sse má nechat 5 - 10 minut. Pokud máte raději sladší nápoje je možné vše osladit medem podle chuti. Nápoj vášně se podává horký.

Lektvar na věštecké sny

Potřeby: 2 díly růžových okvětních plátků, 1 díl pelyňku černobýlu, 1 díl máty peprné, 1 díl jasmínových květů 1/2 dílu skořice

Postup: Smíchejte, přidejte 1 lžičku do hrnku, zalijte vroucí vodou a nechte pár minutek vylouhovat. Vypijte před ulehnutím k spánku pro vyvolání věšteckých snů.

 

Léčivý odvar

Potřeby: 1 díl rozmarýnu, 1 díl šalvěje, 1 díl tymiánu, 1 díl skořice

Postup: Z poloviny naplňte láhev z modrého skla čerstvou vodou. Přidejte do ní rozemleté byliny a nechte ji na slunci odstát celý den. Při západu sluníčka by měla být voda obarvená, pokud ne, dejte láhev přes noc do ledničky a ráno ji opět dejte na sluníčko. Pak přeceďte a natírejte na tělo, nebo přidávejte do koupele, zatímco představujete sami sebe, jak jste plni zdraví a pohody.

 

 

 

Odvar ochrany

Potřeby: 1 díl borového jehličí, 1 díl kmínu lučního, 1 díl vavřínu, 1 díl bazalky, 1 díl anýzu

Postup: Všechny bylinky dáme do sklenice z červeného skla, která je do poloviny naplněná vodou, necháme přes den vyluhovat na sluníčku a pak přidáváme do koupele nebo natíráme na tělo pro osobní ochranu. Vodou se také potírají amulety a talismany pro ochranu.

 

Bylinné koupele

 

Koupel lásky

Potřeby: 3 díly pomerančových květů, 2 díly levandule, 1 díl okvětních plátků gardénie, 1 díl kardamonu, 1 díl zázvoru, 1 díl rozmarýnu, 1 díl růžových okvětních plátků.

Postup:V této směsi se vykoupejte (denně) pokud si přejete přivolat lásku. Představujte si sami sebe jako milující osobu, jak jste našli svoji vysněnou lásku. Koupel můžete podpořit vhodným zaklínadlem, které si vytvoříte.

 

Rituální očistná koupel

Potřeby: 4 díly levandule, 4 díly rozmarýnu, 2 díly yzopu, 1 díl máty, 1 díl rozrazilu, , 3 díly bazalky, 2 díly fenyklu, 3 díly tymiánu

Postup: Tento recept je ideální na všechny typy magických rituálů, nebo pokud si prostě přejete cítit se čistě.

 

Čarodějnická koupel

Potřeby: 3 díly rozmarýnu, 3 díly hvozdíkových okvětních plátků, 2 díly galgánu, 2 díly skořice, 1 díl zázvoru

Postup: Tato směs je k zdokonalení schopnosti k probuzení a uvolnění osobní síly. Koupel se používá při pozitivních rituálech k dosažení větší síly.

 

Koupel ochrany

Potřeby: 4 díly rozmarýnu, 3 díly vavřínu, 2 díly bazalky, 2 díly fenyklu, 1 díl kopru

Postup: Vhodná denní koupel, která posílí ochranu před negativitou ostatních, dokud se nebudete cítit silní

Koupel klidu

Potřeby:2 díly šanty kočičí, 2 díly chmele, 1 díl jasmínu, 1 díl květů bezu černého.

Postup: Koupejte se pro zastavení vzteku a utišení stresu. V koupeli si představujte sami sebe uvolňující vztek či stres do vody. Pociťujte jak stres odplouvá a voda absorbuje utpení, bolest, nervozitu, zlost. Po koupeli tělo opláchněte čerstvou vodou.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lokyvaale@seznam.cz

(alina anlina Alena anela, 22. 10. 2008 14:52)

pochybuju že tito lekvari fugujou evěřím tomu a to provozuju magii 10let

Re: lokyvaale@seznam.cz

(ILUŠ, 26. 5. 2011 19:30)

prosím ě ty chytrolíne zkopušela jsi to ?? jeslti néé tak do toho nekecej !! hlavně že seš tak chytrá *lektvari* :DDDDDDDD musím se ti jen vysmát chytrouško !!

no muze

(anakin, 28. 9. 2010 12:22)

no ja to ani necet ale kdyzby to delal skutečny čarodej jako ja tak je hlavni co si pri tom mysli a říká a jak čerpá energii a jak ji používá tim ze neco smicha a hodi do vody si lasku neprivola zalezi jak myslí a na jeho znalostech pak by to slo dela s obycejnym cajem a fungovalo by to , to slozeni tady je tak 5 procent kouzla , já osobně zatím radši jen očarovávám předměty ktere pak někomu dám , a používám parfémy s feromony.cz ktere mi zajem zajisti

jak komu

(anakin, 28. 8. 2010 14:18)

ale nestaci jen neco smichat ale delat pri to m a rikat a myslet si ty spravny veci to je to nejdulezitejsi ty fyzicky projevy smeruji jen k ovladnuti a smerovani energie a mysli , jako jen to smichat a dat nekomu vypit nebo to nekam dat je k prdu messing@email.cz petr 776361535 stale hledáš lasku čaroděje ?